wczytuję dane...

farba do malowania linii boiska 15 kg

model: 2966_SP
219,00 PLN
realizacja zamówienia: 5-7 dni roboczych dni
 

OPIS TOWARU

Szukasz trwałego sposobu na odświeżenie wyglądu swojego boiska? Dobrze trafiłeś.

Farba do malowania linii niemieckiej firmy HAERING ® to wysokiej jakości koncentrat, przeznaczony do znakowania boisk trawiastych, sztucznej murawy oraz kortów tenisowych. Pomoże w szybkim odświeżeniu wyglądu boiska i przygotowania go do kolejnego meczu czy treningu.

Farba pozbawiona jest szkodliwych substancji, dlatego jest nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nie zaburza wzrostu trawy Jest neutralna dla wód gruntowych.

Farba do malowania linii boiska HAERING ® doskonale kryje, pozostawiając śnieżnobiałe linie. Jest odporna na działanie deszczu i ścieranie, dzięki czemu rzadziej trzeba poprawiać linie wyznaczonego boiska.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć opakowaniem przed użyciem. Rozcieńczać czystą wodą. Temperatura farby oraz podłoża nie może być niższa niż + 1 ° C.

Przed pierwszym znakowaniem boiska należy rozcieńczyć koncentrat z wodą w stosunku 1:4. W przypadku kolejnego malowania można zastosować mieszanie farby do wody w stosunku 1:5 lub 1:6.

Wydajność:

Gęstość farby to około 1,5 g / cm³. Na metr bieżący linii o szerokości 10 cm w przybliżeniu potrzebne jest 5 do 10 g. Opakowanie wystarczyć powinno na 5 kolejnych znakowań linii boiska. W zależności od pogody i warunków wzrostu, wyznaczone boisko będzie widoczne do 4 tygodni. Czas ten może się różnić w zależności od tempa wzrostu trawy.

Farbę do znakowania można przechowywać w oryginalnym zamkniętym kanistrze do ok. 1 roku. Należy upewnić się, że kanister jest przechowywany w pomieszczeniu chronionym przed mrozem. Unikać działania promieni słonecznych oraz bezpośredniego kontaktu ze źródłem ciepła.

Utylizacja:

Czysty, pusty pojemnik może trafić do recyklingu. Pozostałości koncentratu należy utylizować w punkcie zbiórki starych farb.

Farba do malowania linii boiska HAERING ®  

- nadaje się do wszystkich maszyn do malowania linii boiska,

- śnieżna biel,

- zalecane proporcje rozcieńczania farby do wody to od 1:4 do 1:6,

- kanister o pojemności 15 kg,

- przeznaczona do znakowania boisk trawiastych, sztucznej murawy oraz kortów tenisowych.