wczytuję dane...

JAKO: Powrót i powitanie

Podczas gdy sezon piłkarski powoli zbliża się do końca, my już myślimy o następnym. Miło nam poinformować, że od 1 lipca bieżącego roku nasza firma jako będzie oficjalnym dostarczycielem sprzętu dla niemieckich klubów piłkarskich SC Karlsruher oraz SV D...

Podczas gdy sezon piłkarski powoli zbliża się do końca, my już myślimy o następnym. Miło nam poinformować, że od 1 lipca bieżącego roku nasza firma jako będzie oficjalnym dostarczycielem sprzętu dla niemieckich klubów piłkarskich SC Karlsruher oraz SV Darmstadt 98.

Obecnie obie drużyny występują w niemieckiej 2. Bundeslidze, jednak warto zaznaczyć, że cały czas zachowują realne szanse na awans do niemieckiej elity piłkarskiej. Ekipa z Darmstadt zajmuje drugie miejsce w tabeli, które gwarantuje im w przyszłym sezonie start w rozgrywkach ekstraklasy. Karlsruher natomiast plasuje się tuż za podium, tracąc do trzeciego 1.FC Kaiserslautern zaledwie dwa punkty.

Dla klubu z Karlsruher będzie to powrót do szeregów JAKO. Przypominamy, że nasza firma była partnerem technicznym tego klubu w latach 2000 – 2009 i bardzo się cieszymy, że KSC ponownie postanowił nam zaufać. Umowa będzie obowiązywać przez najbliższe cztery lata, czyli do roku 2019.

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że znów będziemy mogli współpracować z Jako. Pamiętamy, że w przeszłości jakość produktów była naprawdę wysokiej jakości, a nasza współpraca układała się dobrze na wszystkich płaszczyznach – przyznał prezydent KSC, Inge Wellenreuther.

Po raz pierwszy w swojej historii nasze logo będzie widniało na strojach piłkarzy SV Darmstadt. Władze klubu z Hesji postanowiły nam zaufać i podpisaliśmy umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018. Mamy jednak ogromną nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze dłużej.

- Cieszymy się bardzo ze współpracy z firmą Jako. Nasze partnerstwo pozwoli nam nie tylko na rozwój ekipy seniorskiej, ale także całego systemu szkolenia młodzieży, jaki funkcjonuje w naszym klubie. Jestem pewien, że nasza wspólna praca pokaże sportową wartość SV Darmstadt – stwierdził prezydent klubu Rüdiger Fritsch.

Podobnie jak oba klubu, zadowolenia nie kryje szef Jako, Rudi Sprügel: - To dla nas ogromna radość, że dwa kluby z tradycjami dołączyły do nas i w najbliższych kilku latach będą ambasadorem naszej firmy na niemieckich boiskach. W przeszłości współpracowaliśmy już z KSC Karlsruher i cieszymy się, że ten klub ponownie nam zaufał. Darmstadt jest nowym klubem w barwach Jako, ale jesteśmy pewni, że to będzie udana współpraca -.

Cieszymy się z tego, że drużyna JAKO powiększyła się o kolejnych graczy.

Fot. Jako

JAKO: Powrót i powitanie