wczytuję dane...

JAKO gra z Legendą!

Od kilku lat jesteśmy oficjalnym partnerem węgierskiego przedstawiciela ekstraklasy. Puskas Akademia FC to klub wyjątkowy ze względu na osobę patrona, jakim był najwybitniejszy piłkarz w historii węgierskiego futbolu. Ferenca Puskasa chyba nie trzeba prz...

Od kilku lat jesteśmy oficjalnym partnerem węgierskiego przedstawiciela ekstraklasy. Puskas Akademia FC to klub wyjątkowy ze względu na osobę patrona, jakim był najwybitniejszy piłkarz w historii węgierskiego futbolu.

Ferenca Puskasa chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu piłkarskiemu kibicowi. Prawdziwa gwiazda, największy talent i bezsprzecznie największa postać węgierskiej piłki nożnej. Kapitan i najlepszy strzelec reprezentacji Węgier z lat pięćdziesiątych, z którą zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich w 1952 roku. Puskas to absolutny rekordzista pod względem strzelonych bramek. 84 trafienia w osiemdziesięciu pięciu występach mówi samo za siebie.

Historia klubu z malutkiej miejscowości Felcsut jest krótka, lecz bardzo intensywna. Zespół istnieje dopiero od dziesięciu lat i na przestrzeni tego czasu zmieniała się nazwa oraz oraz miejsce w węgierskim futbolu. W 2007 roku dzięki zgodzie rodziny legendarnego piłkarza nazwisko Puskas zostało włączone do nazwy klubu, której towarzyszy do dzisiaj.

My także mamy swoją cząstkę, ponieważ towarzyszymy od kilku sezonów temu klubowi, który rozwija się w zawrotnym tempie i stoi mocno na nogach, dzięki piłce młodzieżowej. Aktualnie drużyna Akademii w kategorii do lat 19 rywalizuje w Młodzieżowej Lidze UEFA i jest na dobrej drodze, by wyeliminować z tych rozgrywek sam Celtic Glasgow.

Jesteśmy dumni z tej współpracy i cieszymy się, że możemy dostarczać sprzęt dla tego klubu. Mamy nadzieję, że dzięki temu partnerstwu zespół z Felcsut będzie zyskiwał na coraz większej JAKOści, podobnie jak legendarny Ferenc Puskas.  

JAKO gra z Legendą!