wczytuję dane...

Świdnicka JAKOść

Świdnicka JAKOść Od kilku lat możemy się pochwalić niezwykłą współpracą z Polonią-Stalą Świdnicą. Dlaczego niezwykłą? Ponieważ ten klub to nie tylko piłka nożna, lecz także inne sekcje sportowe oraz ponad 70 lat tradycji, którą wspólnie budujemy.   J...

Świdnicka JAKOść

Od kilku lat możemy się pochwalić niezwykłą współpracą z Polonią-Stalą Świdnicą. Dlaczego niezwykłą? Ponieważ ten klub to nie tylko piłka nożna, lecz także inne sekcje sportowe oraz ponad 70 lat tradycji, którą wspólnie budujemy.

 

Jesteśmy drużyną – to hasło nie jest tylko pustym sloganem. Firma Jako oraz Polonia-Stal Świdnica wspólnie tworzą jeden zespół. Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać technicznie klub z tak bogatą i długą historią. Wszystko zaczęło się tuż po wojnie, czyli w 1945 roku. To właśnie wtedy powstał najbardziej znany świdnicki klub.

Poza sekcją piłkarską Polonia może pochwalić się sportowcami, którzy osiągają sukcesy w innych dyscyplinach. Boks, akrobatyka, koszykówka, tenis stołowy, kolarstwo to tylko niektóre z nich. Najbardziej znaną i popularną ekipą jest ta uprawiająca futbol. Zawodnicy drużyny seniorskiej występują w trzeciej lidze, lecz w klubie funkcjonują również drużyny młodzieżowe. Przy klubie funkcjonuje Akademia Młodego Polonisty, gdzie najmłodsi mogą spróbować swoich sił na murawie.

Wszystkich łączy jedno: pasja oraz miłość do futbolu. Z taką samą pasją jak sportowcy my podchodzimy do kwestii sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, by był ona najwyższej JAKOści i sprawiał, że Polonia będzie przez kolejne lata wspólnie z nami budować piękną klubową tradycję.

Świdnicka JAKOść