wczytuję dane...

TRZECI RAZ NAJLEPSI

Po raz kolejny udało się nam obronić pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych marek sprzętu sportowego według magazynu „Leistungsspiegel Teamsport”. Rudi Sprügel, założyciel i prezes Jako AG nie kryje radości: - Ten wynik pozwoli nam wzmocnić str...

Po raz kolejny udało się nam obronić pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych marek sprzętu sportowego według magazynu „Leistungsspiegel Teamsport”.

Rudi Sprügel, założyciel i prezes Jako AG nie kryje radości: - Ten wynik pozwoli nam wzmocnić strategię. Chcemy być coraz bliżej nowych trendów oraz stawiamy na bliski, wręcz osobisty kontakt z partnerami i klientami, który jest budowany na przyjacielskich relacjach. Zwyciężyć w tym plebiscycie po raz trzeci to wielki zaszczyt. Chciałem podziękować naszym partnerom za zaufanie, natomiast współpracownikom za nieustanne wsparcie. Bez nich nie byłoby tego sukcesu -.

Najlepszy produkt, stosunek ceny do jakości, a także Design to te elementy, za które nasza firma została wyróżniona. Spośród 14 kategorii aż dziesięć razy JAKO zostało sklasyfikowane najwyżej. To dopiero początek drogi do osiągnięcia doskonałości: - Chcemy być najlepsi we wszystkich kategoriach. W następnych latach postaramy się być najwyżej tam, gdzie dzisiaj nie jesteśmy. Czekamy na feedback od naszych partnerów, by wspólnie osiągnąć jak najwyższy wynik. Od lat pracujemy w sporcie i doskonale wiemy, że tylko razem można osiągnąć sukces – kończy Sprügel.