wczytuję dane...

JAKO(ść) roku 2016

Dwanaście minionych miesięcy obfitowało w wiele radosnych chwil, które przeżyliśmy razem z drużynami, które wspieramy technicznie. Zabieramy Was w krótką podróż do niedalekiej przeszłości. Sukcesy? Trochę ich się nazbierało. Jednym z najświeższych był aw...

Dwanaście minionych miesięcy obfitowało w wiele radosnych chwil, które przeżyliśmy razem z drużynami, które wspieramy technicznie. Zabieramy Was w krótką podróż do niedalekiej przeszłości.

Sukcesy? Trochę ich się nazbierało. Jednym z najświeższych był awans reprezentacji Macedonii do Mistrzostw Europy do lat 21, które w czerwcu przyszłego roku zostaną rozegrane na boiskach w Polsce. Młodzi Macedończycy po raz pierwszy w swojej historii wystąpią na tak dużym turnieju, a my oczywiście będziemy im tam towarzyszyć.

SV Darmstadt w poprzednim sezonie po raz pierwszy w swojej historii dostąpił zaszczytu gry na poziomie Bundesligi. Chociaż beniaminek przeważnie musi zapłacić „frycowe” to ekipa z Bawarii potrafiła szybko odnaleźć się w bundesligowych realiach i choć walka o utrzymanie trwała do samego końca, to Lilijki w obecnym sezonie nadal rywalizują w niemieckiej elicie.

W połowie roku pozyskaliśmy kolejnego niemieckiego partnera i to nie byle jakiego. Bayer Leverkusen to klub, którego nie trzeba przedstawiać kibicom. Dzięki tej współpracy firma Jako po raz pierwszy w swojej historii zagościła na boiskach Ligi Mistrzów UEFA. Mało tego! Wiosną 2017 będziemy mieć okazję oglądać Aptekarzy w meczach 1/8 finału przeciwko Atletico Madryt.

Ten sezon należy do jednego z najlepszych w wykonaniu piłkarzy holenderskiego S.C. Heerenveen. Duma Fryzji zakończyła rundę jesienną w Eredivisie na czwartej pozycji
i wiosną ma szansę powalczyć o medale. 

Na krajowym podwórku cieszyliśmy zwłaszcza z podwójnego sukcesu
w Łęcznej. Piłkarze Górnika po raz trzeci z rzędu występują w najwyższej klasie rozgrywkowej, natomiast ich koleżanki po fachu czyli piłkarki nożne zgarnęły srebrne medale mistrzostw Polski.

Miniony rok był bogaty w sukcesy. Mocno wierzymy, że kolejne dwanaście miesięcy przyniesie jeszcze większe sukcesy, które pójdą w parze z JAKO(ścią) naszych produktów.