wczytuję dane...

JAKOść polskiego triathlonu

Wobec niesamowitego wzrostu popularności tej dyscypliny sportu nie mogliśmy przejść obojętnie. Nasza firma będzie wspierać technicznie Polski Związek Triathlonu i mamy nadzieję, że obie strony zyskają na jakości. Pływanie, jazda na rowerze i bieg. Te t...

Wobec niesamowitego wzrostu popularności tej dyscypliny sportu nie mogliśmy przejść obojętnie. Nasza firma będzie wspierać technicznie Polski Związek Triathlonu i mamy nadzieję, że obie strony zyskają na jakości.

Pływanie, jazda na rowerze i bieg. Te trzy elementy tworzą jedną całość, czyli triathlon. Wobec takich sportowców nie sposób przejść obojętnie. Są fenomenalni, bo płuca muszą mieć ze stali. Szacunek dla triathlonistów mamy ogromny, dlatego tym bardziej jest nam miło, że teraz wspólnie będziemy tworzyć wizerunek Polskiego Związku Triathlonu.

Za jakość wyników sportowych odpowiadają trenerzy i zawodnicy, my tym czasem bierzemy odpowiedzialność za jakość sprzętu sportowego. Dołożymy wszelkich starań, by ta znajdowała się na najwyższym poziomie i szła w parze z doskonałymi wynikami sportowymi. Rozpiera nas duma, gdy po jednej stronie piersi znajduje się nazwa naszej marki, a po drugiej polskie godło. To prawdziwe wyróżnienie, móc wspólnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.

Już niedługo będzie można nas spotkać na imprezach rangi mistrzowskiej: ITU, Ironman, Challenge Family oraz XTERRA. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy najwyższą JAKOść polskiego triathlonu.