wczytuję dane...

JAKO pełne Energi(e)

Zawodnicy Energie Cottbus szybko wrócili do rozgrywek niemieckiej 3.Ligi. Po sezonie tułaczki ekipa spod polskiej granicy w fenomenalnym stylu zameldowała się na szczeblu centralnym. Teraz czas na nowe wyzwania, którym chcemy wspólnie sprostać. Sezon 2...

Zawodnicy Energie Cottbus szybko wrócili do rozgrywek niemieckiej 3.Ligi. Po sezonie tułaczki ekipa spod polskiej granicy w fenomenalnym stylu zameldowała się na szczeblu centralnym. Teraz czas na nowe wyzwania, którym chcemy wspólnie sprostać.

Sezon 2017/2018 był istnym koncertem pełnym Energii w wykonaniu ekipy z Cottbus. Liczby mówią same za siebie: 34 spotkania, aż 28 zwycięstw, pięć remisów i zaledwie jedna porażka. Do tego aż 31 punktów przewagi nad wicemistrzem. Taki wynik po prostu musi robić wrażenie. JAKOść i Energia – idziemy w parze.

Teraz czas na nowe wyzwania, a te sa nie byle jakie. 3. Liga to już o wiele wyżej podniesiona poprzeczka, a najbliższy sezon zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszystko za sprawą drużyn, które w przeszłości z większymi lub mniejszymi sukcesami występowały w niemieckiej elicie. Oczywiście taką ekipą jest Energie, a przyjdzie jej rywalizować jeszcze z Eintrachtem Braunschweig, Hansą Rostock, 1.FC Kaiserslautern, TSV Monachium czy S.C. Karlsruher.

Poza tym poziom trzecioligowy w Niemczech jest bardzo przyjazny dla ekip grających w naszych barwach. Oprócz zespołu z Chociebuża, w naszym sprzęcie wystąpi FC Würzburger Kickers oraz S.C. Karlsruher. Wierzymy, że nowe stroje JAKO będą szły w parze z dobrymi na…strojami na trzecioligowym froncie.JAKO pełne Energi(e)