wczytuję dane...

JAKO partnerem VFB Stuttgart

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Niemczech postawił na nas. Bardzo się cieszymy, że Vfb Stuttgart wstąpił do naszych szeregów. Dołożymy wszelkich starań, by JAKOść sprzętu szła w parze z JAKOścią gry na boisku. Sezon 2019/2020 będzie przełomo...

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Niemczech postawił na nas. Bardzo się cieszymy, że Vfb Stuttgart wstąpił do naszych szeregów. Dołożymy wszelkich starań, by JAKOść sprzętu szła w parze z JAKOścią gry na boisku.

Sezon 2019/2020 będzie przełomowy, bo właśnie od startu nadchodzących rozgrywek będziemy wspierali ekipę ze stolicy Badenii-Wirtembergii. Start zaczynamy w 2.Bundeslidze, lecz głęboko wierzymy w szybki powrót do niemieckiej elity. Zarówno my jak i włodarze Vfb mają zamiar spędzić zaledwie rok na zapleczu Bundesligi. Dołożymy wszelkich starań, by nasz sprzęt przyczynił się do osiągnięcia tego celu.

Zawsze gramy u siebie” brzmi motto na najbliższy sezon. Wszystko za sprawą połączenia sponsora głównego, który jest również w nazwie stadionu. Barwy klubowe są nam bardzo dobrze znane, czyli biało-czerwone. Trykoty w białym kolorze są dedykowane występom na własnym stadionie, czerwone z kolei będą służyć na wyjeździe.

Barwy podobają nam się niezwykle, ponieważ są bliskie naszemu sercu. Wiemy, że Vfb ma wielu kibiców również w Polsce. Mocno ściskamy kciuki, by już za rok cieszyć się z awansu do Bundesligi. Wiemy ile pracy czeka tę drużynę w najbliższym sezonie, ale zrobimy wszystko by wspólnie pokazać ogromną JAKOść na boisku i poza nim.JAKO partnerem VFB Stuttgart