wczytuję dane...

JAKOść płynie Odrą

Najbardziej znany zespół z Opolszczyzny to właśnie niebiesko-czerwoni. Z okazji okrągłych urodzin jubilata,     przygotowaliśmy specjalnie dedykowane koszulki, w których piłkarze Odry rozpoczną rundę wiosenną w 1. Lidze. Jeśli jubileusz, to również czas ...

Najbardziej znany zespół z Opolszczyzny to właśnie niebiesko-czerwoni. Z okazji okrągłych urodzin jubilata,     przygotowaliśmy specjalnie dedykowane koszulki, w których piłkarze Odry rozpoczną rundę wiosenną w 1. Lidze.

Jeśli jubileusz, to również czas wspomnień, a te są wspaniałe: brązowy medal mistrzostw Polski, start w Europejskich   pucharach, występy znanych w całej Polsce (i nie tylko) zawodników takich jak: Józef Młynarczyk, Roman Wójcicki czy   Dariusz Żuraw. Za sterami Odry zasiadał również legendarny trener Antoni Piechniczek, który zdobył medal mistrzostw   świata Espana ’82 prowadząc reprezentację Polski.

Ostatnie lata, to istna przejażdżka Roller coaster’em w wesołym miasteczku. Walka o awans do Ekstraklasy przeplatała się z rywalizacją o utrzymanie 1. Ligi w Opolu. Dzięki wspólnym działaniom ciężko pracujemy i staramy się z całych sił odnaleźć stabilizację.

Wierzymy, że rok 2020 będzie wyjątkowy. Po pierwsze ze względu na 75-te urodziny, a po drugie ze względu na znalezienie stabilizacji na zapleczu Ekstraklasy. Wspólnie dążymy do tego celu. Ze swojej strony dokładamy cegiełkę do tego, żeby Odra płynęła we właściwym kierunku i utrzymywała równy kurs na bezpieczne miejsce w tabeli 1. Ligi.

JAKOść płynie Odrą