wczytuję dane...

Nowa JAKOść Górnika

Obecny sezon jest wyjątkowy dla Górnika Łęczna ze względu na jego okrągłe 40 urodziny. Współpracujemy z klubem już 8 lat i przez ten czas wydarzyło się sporo. Jakiego prezentu życzylibyśmy sobie najbardziej? Oczywiście awansu na zaplecze Ekstraklasy. Zad...

Obecny sezon jest wyjątkowy dla Górnika Łęczna ze względu na jego okrągłe 40 urodziny. Współpracujemy z klubem już 8 lat i przez ten czas wydarzyło się sporo. Jakiego prezentu życzylibyśmy sobie najbardziej? Oczywiście awansu na zaplecze Ekstraklasy.

Zadanie nie jest łatwe, ale wykonalne. Górnicy są na czołowym miejscu w lidze i mają realne szanse na osiągnięcie tego celu. Zawodnicy Kamila Kieresia znakomicie spisywali się w rundzie jesiennej i mimo kiepskich dwóch meczów wiosennych wierzymy, że już w kolejnych meczach zaczną punktować.

Rok jubileuszowy, czyli 40-lecie założenia klubu byłoby wspaniale uświetnić awansem do Fortuna 1 Ligi. Przez 8 lat współpracy wiemy jak trudne bywa utrzymanie pewnego poziomu. Razem awansowaliśmy do Ekstraklasy w 2014 roku, graliśmy na jej zapleczu i teraz wspólnie rywalizujemy na 2-ligowych stadionach. Znamy smak porażki spadku, ale zdecydowanie wolimy słodki smak wygranej i najlepiej promocji od wyższej ligi.

W tym roku szanse są spore. Górnicy mają w składzie wielu młodych utalentowanych zawodników, a czujnym okiem spogląda na to wszystko trener Kiereś, który ma za sobą prowadzenie drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej. My ze swojej strony dokładamy coś innego, dbamy o szczegóły oraz komfort gry zawodników z Lubelszczyzny. Mamy nadzieję, że JAKOśc naszego sprzętu przyczyni się w małym stopniu do tego wyczekiwanego powrotu do Fortuna 1 Ligi.Nowa JAKOść Górnika