wczytuję dane...

Wiele stron JAKOści

Dwie nowe linie produktów, trzy całkowicie nowe komplety ubrań, jeszcze szersza oferta piłek, a także cała gama produktów popularnych wśród klientów od lat. To wszystko znajduje się na 372 stronach najnowszego katalogu 2020, który oddajemy w Wasze ręce. ...

Dwie nowe linie produktów, trzy całkowicie nowe komplety ubrań, jeszcze szersza oferta piłek, a także cała gama produktów popularnych wśród klientów od lat. To wszystko znajduje się na 372 stronach najnowszego katalogu 2020, który oddajemy w Wasze ręce.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę produktów, które doskonale znacie, ale nie zabrakło również nowości. Pierwszą z nich jest całkowicie nowa linia sprzętu CHAMP 2.0, w którym na co dzień pracują piłkarze Vfb Stuttgart. Poza tym oferujemy Wam szeroką gamę dobrze znanych kolekcji: CHAMP, STRIKER, PRESTIGE, CLASSICO, COMETITION, PREMUIM oraz BASE. Ta ostatnia linia została minimalnie zmodyfikowana dzięki unikatowemu połączeniu nowych materiałów.

Skupiliśmy również na stworzeniu trzech nowych kompletów meczowych: PREMIUM, BOCA
i CHAMP 2.0 to oferta dla tych, którzy cenią sobie wygodę i swobodę ruchów, bo właśnie na tych aspektach skupiliśmy się najbardziej podczas projektowania powyższej trójki.

WE ARE TEAM – jesteśmy drużyną, a ta przecież musi mieć czym grać. W naszej ofercie znalazło się jeszcze więcej modeli piłek. Szczególną uwagę zwracają m. in. dwie nowości, czyli CHAMP oraz CLASSIC, wykonane w technologii hybrydowej.

Poza sprzętem piłkarskim, nie brakuje u nas ubrań dla biegaczy czy plecaków. Dla chłopaków
i dziewczyn, małych i dużych w rozmiarach od S do 5XL. Krótko mówiąc: dla każdego coś fajnego, oczywiście z położeniem nacisku na najwyższą JAKOść.

 Wiele stron JAKOści