wczytuję dane...

Gór­nik Łęcz­na po­ko­nał Pogoń Szcze­cin 4:2

Gór­nik Łęcz­na po­ko­nał Pogoń Szcze­cin 4:2 (0:1) w meczu siódmej ko­lej­ki T-Mo­bi­le Eks­tra­kla­sy. Dwa gole dla łęcz­nian strze­lił Shpe­tim Ha­sa­ni, a po jed­nym Grze­gorz Bonin i Fedor Cer­nych. Dla gości dwu­krot­nie tra­fił Mar­cin Robak, ale t...

Gór­nik Łęcz­na po­ko­nał Pogoń Szcze­cin 4:2 (0:1) w meczu siódmej ko­lej­ki T-Mo­bi­le Eks­tra­kla­sy. Dwa gole dla łęcz­nian strze­lił Shpe­tim Ha­sa­ni, a po jed­nym Grze­gorz Bonin i Fedor Cer­nych. Dla gości dwu­krot­nie tra­fił Mar­cin Robak, ale to oka­za­ło się za mało na Gór­ni­ka, który w sie­dem minut przy sta­nie 0:1 od­wór­cił losy meczu.
Mecz obfitował w emocje, a 30-letni Grzegorz Bonin rozegrał jedno z najlepszych spotkań w karierze.

Jurij Szatałow (trener Górnika): "Cieszą trzy punkty i satysfakcjonująca gra w drugiej połowie spotkania. Właściwie dopiero po przerwie zaczęliśmy grać tak, jak sobie zakładaliśmy, bo w pierwszej połowie zbyt dużo w naszych poczynaniach było niedokładności i nerwowości. Nie ukrywam, że w przerwie powiedzieliśmy sobie trochę słów, ale najważniejsze, że trafiły one do głów piłkarzy. Teraz naszych dwóch napastników wyjeżdża na mecze swoich reprezentacji (Shpetim Hasani - Kosowa, a Fiodor Cernych - Litwy - red.), co dla nich jest pozytywnym wyzwaniem, ale nam utrudnia zgrywanie zespołu".

kozacki występ! - gratulujemy! - JAKO Team

żródło: sport.interia.pl foto:PAP

Gór­nik Łęcz­na po­ko­nał Pogoń Szcze­cin 4:2