wczytuję dane...

JAKOść numer jeden!

Mistrz wśród partnerów handlowych – tak brzmi oficjalny tytuł nadany nam przez magazyn SAZsport. Ten fachowy niemiecki magazyn sportowy uznał naszą firmę za najlepszego dostawcę i partnera biznesowego sportów drużynowych i rakietowych. Głosowanie odbyw...

Mistrz wśród partnerów handlowych – tak brzmi oficjalny tytuł nadany nam przez magazyn SAZsport.

Ten fachowy niemiecki magazyn sportowy uznał naszą firmę za najlepszego dostawcę i partnera biznesowego sportów drużynowych i rakietowych.

Głosowanie odbywa się raz w roku i zapraszani do niego są wszyscy przedstawiciele handlu w branży sportowej. Pod uwagę branych jest wiele aspektów współpracy, m.in. warunki handlowe, usługi serwisowe, marka, jakość i trwałość produktu, czy kontakt z klientem. W czterech z sześciu podkategorii zostaliśmy ocenieni najlepiej.

„Cieszymy się z tak pozytywnego feedback’u ze strony kolegów z naszego sektora handlowego”, powiedział Tobias Röschl dyr. handlowy JAKO AG, kontynuując: „W tych czasach ten tytuł znaczy dużo więcej. Wszystkie kontakty z naszymi partnerami stały się jeszcze bardziej intensywne, staraliśmy się wspólnie pozyskać nowych klientów oraz dołożyliśmy wszelkich starań by polepszyć działania w segmencie sprzedaży internetowej. Krótko mówiąc: w trudnym historycznie czasie byliśmy gotowi na najgorsze, a mimo tego przeszliśmy przez kryzys umacniając partnerską współpracę. Röschl podkreśla: „Ten wynik pokazuje nam, że jesteśmy na właściwej drodze, dlatego jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, by stać się lepszymi właśnie dla naszych klientów. Bardzo dziękujemy wszystkim z branży za zaufanie, a przede wszystkim ogromne podziękowania dla naszego JAKO Team-u, bo bez niego ten sukces nie byłby możliwy.”

We Are Team!  JAKO Polska

JAKOść numer jeden!