wczytuję dane...

Oto nowy, dedykowany zestaw wyjazdowy VfB Stuttgart na sezon 2022/23

Dzięki nowej trzeciej koszulce zawodnicy i fani VfB Stuttgart jadąc na mecz wyjazdowy zabierają ze sobą symboliczną część lokalnej tożsamości swojego miasta. Na koszulkach, w ich oryginalnej stylizacji, fani odnajdą zarys 24 zabytków, symboli miasta Stutt...

Dzięki nowej trzeciej koszulce zawodnicy i fani VfB Stuttgart jadąc na mecz wyjazdowy zabierają ze sobą symboliczną część lokalnej tożsamości swojego miasta. Na koszulkach, w ich oryginalnej stylizacji, fani odnajdą zarys 24 zabytków, symboli miasta Stuttgart, naniesionych na użytą tkaninę.

 Kompozycja

Dzięki szaro-czarnej kompozycji, Cannstatter Kanne, hala targowa, kolegiata czy Pałac Samotności są szczególnie łatwe do rozpoznania. Uwagę zwracają mankiety na rękawach, na których również znajduje się orygnialny wzór.

Szczegóły i materiały

Na ciemnej tkaninie wyróżnia się srebrzysty herb VfB i logo JAKO - w tym kolorze wyróżnia się również sponsor koszulki i numer koszulki. Powiązane spodenki i skarpetki są utrzymane w kolorze czarnym. Podobnie jak w przypadku nowych koszulek domowych i wyjazdowych, VfB i producent odzieży JAKO nie poszli na żadne kompromisy, jeśli chodzi o materiał. Trzecia koszulka jest również wykonana w sposób przyjazny dla środowiska z poliestru pochodzącego w 100% z recyklingu. Już dostępny Nowa czarna koszulka wyjazdowa 2022/2023 jest już dostępna w sklepie internetowym niemieckiej centrali JAKO oraz w sklepie klubowym VfB Stuttgart - również w wersji damskiej o dopasowanym kroju.

Oto nowy, dedykowany zestaw wyjazdowy VfB Stuttgart na sezon 2022/23