wczytuję dane...
B2B

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI

Wysokogatunkowa odzież sportowa stała się skutecznym narzędziem marketingowym.  Z  Waszym logo na piersi nawet lokalne rozgrywki staną się areną reklamową firmy, budując jednocześnie wizerunek wzorowego pracodawcy. Przy niewielkich nakładach, bo już od 1000,- zł, drużyna z Państwa logo może zawitać na boisku w sąsiedztwie. Chętne kluby i gotowe nieskomplikowane umowy czekają do dyspozycji.

Sportowa odzież reklamowa to także idealny prezent dla Waszego klienta. Torba z pojemnikiem na buty czy elegancka bluza  z estetycznie dopasowanym nadrukiem ucieszy chyba każdego z nich.  

Nasz asortyment wielokrotnie sprawdzony przez sportowców, wygodny i łatwy w pielęgnacji ma również zastosowanie jako odzież robocza.  Nasi zaangażowani współpracownicy i doświadczenie zdobyte na rynku to dodatkowe atuty do wykorzystania przy akcjach marketingowych, w turniejach i wszędzie tam gdzie potrzebny jest nienaganny wizerunek  Państwa Firmy.

 

Większość zamówienie realizujemy bezpośrednio ze stanów magazynowych JAKO AG Niemcy co daje w praktyce kilkudniowe terminy dostaw. Równie szybko jesteśmy w stanie przygotować wizualizację, nadrukować na dowolnym wyrobie, w wybranej technice to co Państwo sobie zażyczycie. Z naszą pomocą projekty czy to instytucji państwowych, korporacji czy agencji reklamowych skutecznie realizują założone cele reklamowe.***

 

  

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

JAKO Team