wczytuję dane...
Outlet JAKO w Świdnicy

 Outlet JAKO, niska cena za markowe produkty

Sklepy outletowe to placówki, w których producenci oferują swoje produkty w cenach niższych, niż regularne. Standardowe outlety oferują produkty pochodzące z likwidacji serii, a także niesprzedane artykuły z najnowszych kolekcji.

Niska cena za markowe produkty? To wszystko znajdziemy w outlecie JAKO w Świdnicy.

Markowe ubrania i sprzęt sportowy możemy nabyć za ułamek ich katalogowej ceny, przy rabatach sięgających nierzadko 70% ! 

Jak do nas trafić ?

Outlet JAKO, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, znajduje się przy ulicy Bystrzyckiej 17 w Świdnicy, w niewielkiej odległości od centrum miasta, pozwalającej na dotarcie na miejsce w czasie krótkiego spaceru.

Wyruszając z bardziej odległych zakątków Świdnicy, można skorzystać z miejskiej komunikacji, poruszając się autobusem miejskim linii 60, wysiadając na przystanku komunikacji miejskiej "Bystrzyca Przedwiośnie".

Naturalnie zapraszamy do nas również klientów zmotoryzowanych, z terenu Świdnicy jak i spoza miasta. Warto dodać, że salon znajduje się na najszybszej trasie wiodącej z Wrocławia w Góry Sowie i ich ośrodków narciarskich, pozwalając zaplanować przerwę połączoną z wizytą w naszym sklepie, w drodze na lub z powrotem z górskiego wypoczynku.

Firmowy „show room” w historycznych wnętrzach

Gości odwiedzających outlet JAKO w Świdnicy po raz pierwszy, spodziewających się klasycznego sklepu o nudnym, przypadkowym wystroju spotka miłe zaskoczenie. Na potrzeby outletu zaadoptowano historyczne wnętrza przedwojennych zakładów naprawy samochodów. Dbałość o unikalne elementy architektury wnętrza, łukowate sklepienia, zabytkowe kolumny i przestronność wnętrz tworzą świetny klimat do prezentacji kolekcji odzieżowych JAKO.

Outlet składa się z dwóch pomieszczeń. W środku zastaniemy część ekspozycyjną show-room, gdzie JAKO prezentuje swoje wzory używane przez największe światowe kluby sportowe, klasy VFB Stuttgart czy Bayer Leverkusen i wybrane produkty swoich najnowszych kolekcji.

W drugiej części znajdują się stoiska z ekspozycją asortymentu do sprzedaży. Przestronne wnętrza i przebieranie, łatwy dostęp do każdego oferowanego produktu, gwarantują komfort i wygodę zakupów.

Szeroki asortyment

W outlecie JAKO znajdziemy niezwykle szeroki wybór odzieży i akcesoriów do uprawiania sportu, butów, toreb, piłek i wielu innych.

Oferowane ubrania pochodzą zarówno z likwidowanych kolekcji, jak i z najnowszych linii i są co do zasady produktami nowymi.

Wszystkie są dostępne od ręki. Każdy potrzebujący dokonać szybkiego zakupu, nie chcący czekać na przesyłkę internetową, wyjdzie z naszego sklepu kompletnie wyposażony i gotowy do treningu.

Część starszych wzorów nie jest już dostępna w regularnej sprzedaży, stanowiąc często prawdziwą gratkę dla miłośników sportu, ceniących sobie oryginalny, własny styl.

Dla wzorów z najnowszych kolekcji, wizyta w sklepie to dobra okazja do przymiarek, zapoznania się z nowymi praktycznymi rozwiązaniami, kolorystyką i rodzajem tkanin, o co trudno przy zakupach on-line. Personel będzie służył Państwu wszelką niezbędną pomocą i doradztwem. Wszelkie nowe wzory, można dokupić, już w późniejszym terminie korzystając ze sklepu internetowego JAKO https://jakosport.pl/

Warto wspomnieć, dodatkowy praktyczny powód dla którego warto odwiedzić nasz stacjonarny outlet. Dla osób, które nie korzystały wcześniej z odzieży sportowej JAKO, wizyta w sklepie to dobra okazja do zapoznania się z firmową „rozmiarówką” najlepiej dopasowaną do indywidualnej budowy ciała, pozwalając uniknąć niepotrzebnych wymian i komplikacji przy zakupach internetowych.

Kompetentny personel

Obsługę klientów w naszym outlecie prowadzi zespół kompetentnych sprzedawców. Podobnie jak większość pracowników JAKO, sprzedawcy w sklepie stacjonarnym to aktywni pasjonaci sportu, osoby które używają sprzętu JAKO w swoim codziennym treningu, co pozwala im w sposób fachowy i obiektywny pomóc w optymalnym wyborze asortymentu dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 Outlet JAKO w Świdnicy

Zapraszamy serdecznie. JAKO Team.