wczytuję dane...
Kolekcje
Power

Power

Pro-casual

Pro-casual

Performance

Performance

Challenge

Challenge

Champ 2.0

Champ 2.0

Base

Base

Striker 2.0

Striker 2.0

Classico

Classico

Premium

Premium

Indywidualność i zespołowość, przenikające się w sporcie, uzupełniają się również w kolekcjach odzieży sportowej JAKO. Nasze stroje sprawdzą się znakomicie jako wyposażenie drużyn, ale także indywidualnych zawodników. Szeroka oferta zaspokoi wszelkie sportowe potrzeby, gwarantując zawodnikom komfort i nowoczesny, atrakcyjny wygląd.

Corocznie wprowadzamy nową linię odzieży, dbając o zapewnienie dostępności starszych kolekcji. Gwarantujemy stałą dostępność każdej kolekcji nawet do czterech lat od momentu ich pojawienia się w sprzedaży. Gdy nowy zawodnik dołącza do zespołu, wyposażenie go w ubiór reszty zespołu nie jest problemem. W zależności od potrzeb można zakupić pojedyncze spodenki lub koszulkę wymaganego modelu i koloru, bez potrzeby zakupu całego zestawu.

W każdej z naszych aktualnie dostępnych dziewięciu kolekcji zapewniamy pełen zakres rozmiarów i wersji kolorystycznych. Na naszej stronie internetowej w prosty i wygodny sposób można wybierać i porównywać różne opcje, dopasowując je do indywidualnych potrzeb estetycznych i kolorów klubowych. Co szczególnie istotne dla Pań, w naszych kolekcjach przewidzieliśmy specjalny taliowany krój, dopasowany do damskiej sylwetki.

Naszą najbardziej popularną linią odzieży jest STRIKER 2.0, który polecamy specjalnej uwadze. Modne wzornictwo, sportowy krój i funkcjonalność zastosowanych materiałów to idealny wybór dla uprawiania sportu. "Oddychające" materiały, pomagają w odprowadzaniu wilgoci, gwarantują wysoki komfort użytkowania.

Wszystkim lubiącym sportowy styl na co dzień, polecamy linię PREMIUM. Sportowy krój, modne wzory, połączone z najwyższej jakości materiałem, tworzą wspólnie idealną kombinację na czas relaksu i odpoczynku.

Niezależnie od powyższych rekomendacji, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych kolekcji.